Aplikácia botulotoxínu:

Botulotoxín  používaný už vyše dvoch desaťročí v medicíne na liečbu niektorých ochorení v očnom lekárstve, urológii, neurológii a gastroenterológii má svoje miesto aj  v estetickej medicíne.

Jeho aplikácia patrí výhradne do rúk lekára, ktorý pozná anatomické pomery, fyziológiu ako aj patológiu ľudského organizmu.V správnych rukách je liekom.V estetickej medicíne na liečbu a prevenciu mimických vrások ako aj nadmerného potenia sa používajú 1000 násobne nižšie dávky ako sú toxické dávky a 20 x nižšie dávky ako sú používané na liečbu ochorení.Jeho bezpečnosť je teda zaručená.

Nechceme z vás spraviť teenagerky, chceme vám vrátiť sebavedomie, dodať oddýchnutý výraz tváre a poskytnúť možnosť rozhodovať o sebe.Aplikácia botuloxínu môže mať aj preventívny účinok pri zlozvykoch a prehnanej mimike, kedy sa z mimických vrások časom stanú trvalé.


Vstrebateľné mezonite a Kanylové 3D nite

Aj vstrebateľné mezonite sú používané  v medicíne pri liečbe pacientov.A teda patria do rúk lekára.Používajú sa v kardiológii ako šicí materiál pri operáciách,ale aj v ambulanciách pri liečbe chronickej bolesti.

V esteticej medicíne majú svoje miesto  pri liečbe ochabnutých kontúr  tváre, hlbokých vrások v medziobočí,ale aj ako variant pri liečbe nasolabilnej ryhy alebo marionetových vrások.Nemenej významný účinok je pri liečbe padnutého obočia, ochabnutého bruška,ale aj ramien, kolien, zadočka  a iných oblastí.

Vstrebateľné mezonite navodia v ošetrovanej oblasti novotvorbu vlastného kolagénu, čím nehrozí reakcia na cudzorodý materiál.Samotné nite sú hydrofilné teda postupne sa rozpustia vo vode, ktorú v organizme máme.

 


Hydrolift  čistá kyselina hyaluronová:

Kyselina hyaluronová je telu vlastná látka, vyskytujúca sa takmer vo všetkých tkanivách.Procesom starnutia jej  množstvo ubúda, preto dochádza  k strate pružnosti, ochabovaniu tváre, vysychaniu klbov.

Hydrolift je preto vysoko účinná metóda aplikácie kyseliny hyaluronovej do kože, ktorá sa hneď po zákroku rozžiari, je pružnejšia, vyzerá zdravšie.Efekt sa postupne zlepší, lebo kyselina hyaluronová má schopnosť viazať vodu, čím sa pleť hydratuje.


Microneedling:

Hydratácia pleti zmesou kyseliny hyalurónovej a vitamínov  jedinečnou metódou mikroihličkovania, ktorá zabezpečí rovnomerné vpravenie  výživných látok do pokožky.

————————————————————————————————————————————————————————————————-

VÝPLNE:

Na  vyplnenie hlbokých  vrások / napríklad nasolabiálna  ryha/ používame zosieťovanú kyselinu  hyaluronovú, v ktorej  sú molekuly, na rozdiel od hydratačnej  kyseliny hyaluronovej/ zosieťované tak, aby  neboli tak rýchlo vstrebávané  vlastných organizmom a držali si požadovaný tvar a objem. Pričom sa  čistota a vlastnosti kyseliny hyaluronovej nemenia.


CHEMICKÝ   PEELING:

Používame na zjednotenie pleti .Ak má klientka nečistú pleť, mastnú, resp. má hnedé škvrny a iné nerovnomerné farebné, či štrukturálne prejavy. Chemický peeling nemá liftingový účinok, neodstaňuj vrásky.Má čistiaci, zjednocujúci  účinok. Pleť je vynutejšia, zregenerovaná.


Injekčná  LIPOLÝZA:

Najčastejšie touto metódou ošetrujeme podbradok, kde tenkou ihlou aplikujeme roztok na báze telu vlastnej žlčovej kyseliny, ktorá rozpúšťa tuk.Ten sa už potom  na danom mieste znovu  nikdy neuloží.Zákrok je nebolestivý.Účinok sa zvyšuje ak sa následne používa krém  na pozákrokovú starostlivosť.


MEZOTERAPIA:

Aplikácia kokteilu kyseliny hyaluronovej a vitamínov  na miesta ktoré chceme vyživiť a zregenerovať.Najčastejšie je to pleť.Veľmi účinná  je táto metóda aj pri liečbe alopécie,vypadávanie vlasov,  kde sa do  roztoku pridávajú  aj prírodné  rastové faktory.Nemenej  významný  je účinok aj pri liečbe jaziev , strií a celulitídy.

Táto metóda  sa však musí opakovať   najmenej 4 x, aby sa dostavil účinok.


 Kalcium hydroxyapatit

 je výplňový materiál stimulujúci novotvorbu kolagénu. Je alternativou k výplniam na báze kyseliny hyaluronovej. Je vhodný pre velmi hlboké vrásky, na modelovanie tvárových kontúr (tváre, kontury dolá čelusť), zpevnenie a zlepšenie kvality ochabnutej pokožky, na omladenie  krku, dekoltu a rúk. Vápník a fosfor obsiahnutý v geli sú pre telo prirodzene se vyskytujúce látky, preto nedochádza k žiadnym alergickým reakciam.

NOVINKA: DRAKULOTERAPIA

Liečba  vlastnou  plazmou.       Ako  zákrok  prebieha?

Najskôr  klientke  odberieme  krv,  z  ktorej  separujeme  v  špeciálnom  prístroji  plazmu. Táto  je  zdrojom  výživných  látok  a  rastových  faktorov  telu vlastných. Tie potom  aplikujeme  pomocou  mezoterapeutických  ihiel  do  požadovaných  partií. Zákrok  je  bezbolestný.Pred samotnou  procedúrou  natrieme  anestetický  krém.

Klientky  by  mali  2  dni  pred  zákrokom  veľa  piť, aby  množstvo  plazmy  bolo dostastočné.