Ide o rýchlu regeneráciu kože, pri ktorej aplikujeme nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú   a vitamíny do  kože.  Pre zmiernenie bolesti sa natiera krém na znecilivenie.  Pri tomto ošetrení nielen kožu hydratujeme ale početnými vpichmi stimulujeme aj novotvorbu kolagénu.

Ako prebieha zákrok?

Pred ošetrením sa na kožu natrie znecitlivujúci anestetický krém na 30 min. Po dezinfekcii kože lekár početnými vpichmi aplikuje nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú ,  vitamíny,  aktivátory do kože a pod jemné vrásky. Ošetrujeme tvár, krk, dekolt. Pri jemných vráskach v dekolte je výborný efekt. Po ošetrení je koža mierne začervenalá, môžu byť aj modrinky a mierny opuch. Preto sa neodporúča mesoterapia tesne pred slávnostnou príležitosťou, ale 2 týždne vopred. Ošetrenie je vhodné na vypnutie, hydratáciu a zjemnenie jemných vrások.

Ako dlho vydrží?

Po aplikácii jedného ošetrenia je koža vypnutá cca  mesiac,  pre dlhší  účinok   je vhodné  ošetrenie opakovať  v  mesačných  intervaloch  cca 3-5 x.

S akými inými metódami môžeme zákrok kombinovať?Odporúča sa po fotorejuvenizácii, CO2 resurfacingu, ale nie v jednom sedení, ale 2 týždne až mesiac po skončení ošetrení. Pri  uvedených ošetreniach  sa používajú iba fyzikálne metódy – svetlo na navodenie novotvorby kolagénu, ale nič sa  pri nich do kože nedáva. Z toho dôvodu na predĺženie účinku laserov je vhodné ich kombinovať s hydroliftom.

Laserové ošetrenie u nás nie je k dispozícii.

Pre koho je zákrok určený?

Zákrok je vhodný pre akýkoľvek typ pleti.